Мадридський Реал напередодні в домашньому матчі проти Жирони примудрився втратити очки (1:1).

Футболістам Карло Анчелотті не вдалось встановити власний контроль над перебігом подій на футбольному полі до перерви, і при цьому вони мали кілька нагод для того, аби взагалі пропустити у власні ворота.

Після перерви тиск із боку Реала виключно посилювався, і в підсумку Вінісіус відкрив заключну частину ігрового часу власним голом із передачі Вальверде, однак уже незабаром гості отримали право на пенальті, і Крістіан Стуані не змарнував свій шанс.

На додачу до втрати очок, "бланкос" у наступному турі недорахуються півзахисника Тоні Крооса, який назбирав дві жовті картки за ходом гри, через що отримав перше вилучення в професійній кар’єрі.