У рамках 22 туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал у гостях зустрічався з Осасуною.

Досить рівним вийшов перший тайм з обмеженою кількістю створених моментів. На удар від Вінісіуса, який відбив воротар, Осасуна відповіла непоганим моментом Будіміра.

А у другому таймі господарі грали дещо жвавіше гостей і створювали більше небезпеки у воріт Тібо Куртуа. Проте клас іноді вирішує моменти. На 79 хвилині Феде Вальерде замкнув передачу Вінісіуса та вивів Реал вперед.

На 89 хвилині арбітр не зарахував гол того ж Вінісіуса Жуніора, побачивши офсайд під час взяття воріт. Проте Осасуні це не допомогло, адже за три хвилини Асенсіо зробив рахунок 0:2.

Осасуна — Реал 0:2

Голи: Вальверде, 78, Асенсіо, 90+2

Осасуна: Еррера — Монкайола, У. Гарсія, Д. Гарсія, Санчес — Гомес, Торро (Кіке, 85), Р. Гарсія (Морено, 63), Брашанац (Ороц, 72), Абде (Барха, 85) — Будімір.

Реал: Куртуа — Алаба, Рюдігер, Мілітао, Начо (Карвахаль, 76) — Себальйос (Асенсіо, 66), Камавінга, Модрич, Вінісіус, Вальверде — Родріго (Альваро, 87).

Попередження: Монкайола, Гомес, Торро, Вінісіус, Начо.