У рамках 19 туру іспанської Ла Ліги Валенсія на власному полі переграла Вільярреал у регіональному дербі.

Рахунок у матчі було швидко відкрито завдяки українському нападнику "кажанів" Роману Яремчуку, після чого посеред першого тайму перевагу господарів подвоїв Пепелу з пенальті.

Він же й зробив рахунок 3:0 на користь Валенсії вже після перерви, після чого в "жовтої субмарини" не залишалось шансів на порятунок.

Власне, вона й спромоглась тільки на один м’яч у відповідь під завісу гри.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Валенсія — Вільярреал у 19 турі іспанської Ла Ліги-2023/24:

Валенсія — Вільярреал 3:1
Голи: Яремчук, 4, Пепелу, 27, 57, пенальті — Ж. Морено, 73

Валенсія: Мамардашвілі — Фулькьє, Москера, Пауліста, Гая (Васкес, 78) — Перес (Гасьоровські, 86), Гільямон, Пепелу, Канос (Лопес, 69) — Дуро (Марі, 86), Яремчук (Герра, 70)

Вільярреал: Йоргенсен — Альтіміра (Кіко, 78), Альбіоль (Байї, 17), Куенка, А. Морено — Парехо, Капу (Бреретон, 65), Терратс — Ахомаш, Ж. Морено (Трігерос, 78), Моралес (Коклен, 65)

Попередження: Гая, Лопес — Байї, Парехо, Капу, Терратс, Куенка