Центральний нападник Антуан Грізманн став найкращим бомбардиром в історії мадридського Атлетіко.

У сьогоднішньому півфінальному поєдинку Суперкубка Іспанії проти мадридського Реала 32-річний француз відзначився голом у першому таймі.

Цей результативний удар став для нього 174-м у кар'єрі за "матрацників". Таким чином, він обійшов легендарного Луїса Арагонеса у списку найкращих бомбардирів клубу, одноосібно очоливши його.

Цими 174 голами Грізманн відзначився у 368 матчах за Атлетіко. 123 з них він забив у Ла Лізі, 31 у Лізі чемпіонів, 13 у Кубку Іспанії, 6 у Лізі Європи та один (сьогоднішній) у Суперкубку Іспанії.

Зараз у півфінальному матчі Суперкубка Іспанії між Реалом та Атлетіко (2:2) триває перерва. Слідкуйте за подіями поєдинку у нашій текстовій онлайн-трансляції.