У рамках третього туру групового етапу Ліги Європи польський Ракув зіграв унічию з лісабонським Спортінгом у квартеті D (1:1).

Перебуваючи у більшості через вилучення Дьокереша на восьмій хвилині, Ракув простив у свої ворота гол після стандарту.

Втім, після перерви польський колектив зумів відігратися в заключному відрізку матчу завдяки голу П’ясецькі, якому асистував український вінгер Владислав Кочергін.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Ракув — Спортінг Лісабон у 3 турі групового етапу Ліги Європи-2023/24:

Ракув — Спортінг Лісабон 1:1
Голи: П’ясецькі, 79 — Коатес, 14

Ракув: В. Ковачевич — Раковіцан, Арсенич (Жан Карлос, 14), Рундич — Тудор, Кочергін (Ледерман, 86), Берггрен, Плавшич — Цебуля (Новак, 75), Црнац, Єбоа (П’ясецькі, 75).

Спортінг: Ісраел — Діоманде, Інасіу, Коатес — Ешгаю,  Моріта, Г’юлманд, Рейс — Едвардс (Паулінью, 56), Дьокереш, Гонсалвеш (Катаму, 57).

Попередження: Берггрен, Кочергін — Коатес, Діоманде

Вилучення: Дьокереш, 8 (Спортінг Лісабон)