Ліон у матчі стартового туру основного етапу Ліги Європи на своєму полі впевнено обіграв Олімпіакос (2:0).

Перемогу французькій команді забезпечили забиті м'ячі у виконанні Шеркі та Бенрахма, які відзначилися голами у другому таймі.

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі Олімпіакосу та провів на полі 60 хвилин.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Ліон — Олімпіакос у рамках першого туру Ліги Європи УЄФА-2024/25:

Ліон — Олімпіакос 2:0
Голи: Шеркі, 65, Бенрахма, 71.

Ліон: Перрі — Мейтленд-Найлз, Мата, Чалета-Цар, Тальяфіко — Толіссо, Матич (Тессманн, 67), Шеркі (Бенрахма, 67) — Фофана (Заха, 67), Ляказетт (Мікаутадзе, 74), Нуама (Діавара, 81).

Олімпіакос: Цолакіс — Рецос (Нтої, 83), Карму, Пірола (Стаменич, 68) — Родіней, Шикінью (Вельде, 83), Д. Гарсія (Вілліан, 68), Ессе, Ортега — Яремчук (Костулас, 60), Ель-Каабі.

Попередження: Тальяфіко — Д. Гарсія, Ессе, Родіней.