Трудовой коллектив Арсенала обратился к высшим органам управления футбола в Украине и общественности с открытым письмом. Приводим текст письма без правок.
 
Президенту Федерації футболу України
Конькову А.Д.
 
Почесному президенту ФФУ, віце-президенту УЄФА
Суркісу Г.М. 
 
Президенту Прем’єр-ліги України
Данілову В.Б.
 
Директору ФК «Арсенал»
Головко В.І.
 
Футбольним вболівальникам
 
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ 
трудового колективу ФК «АРСЕНАЛ» Київ 
 
Вчора була розповсюджена інформація, що календарний матч 15-того туру між командами «Арсенал» Київ – «Металург» Запоріжжя не відбудеться. 
 
Прем’єр-ліга підтвердила, що від ФК «Арсенал» надійшов лист з підписом директора клубу Головко В.І., в якому зазначено, що причиною невиходу команди на гру є відсутність фінансування. 
 
Ми не можемо погодитись з таким рішенням нашого керівника, оскільки вважаємо його передчасним і прийнятим без урахування інтересів трудового колективу.
 
При всій повазі до Віктора Івановича, який при відсутності реального власника є одноособовим розпорядником клубу, ми занепокоєнні тим, що більшість його дій спрямовані  на зникнення клубу «Арсенал» Київ. При цьому ми розуміємо, що не кожний може витримати такий обсяг титанічної роботи, величезну напругу та високу особисту відповідальність.
 
Для більшості із нас не буде проблематичним знайти нове місце роботи. Чотиримісячна  заборгованість по зарплатні також  не  основна  причина наших активних дії щодо врятування ФК «Арсенал».  Найбільше нас занепокоює те, що в Україні може зникнути клуб з давньою історією частиною якого ми всі стали. Нас  турбує те, що  київський «Арсенал» повторює шлях «Оболоні», яка «відродилась» лише змінивши назву. ФК «Кривбас», який також поспішив заявити про своє відродження, очистившись від боргів. Очевидно, що це прогресуючий процес, який відбувається за сприяння керівних органів українського футболу. Нам не зрозуміло чому Федерація футболу України та Прем’єр-ліга не  вживає  жорстких та дієвих заходів для запобігання таким випадкам!
 
            Ми хочемо оскаржити наказ директора ФК «Арсенал» № 71-к про ліквідацію клубу, як такий, що прийнятий з перевищенням повноважень, в порушення ст. 19 Закону України «Про господарські товариства» та ст. 91 Господарського кодексу України! Окрім цього ми висловлюємо недовіру директору ФК «Арсенал» Головко В.І., вимагаємо від нього відкликати згаданий лист до Прем’єр-ліги та скласти свої повноваження!
 
         Ми готові створити колективний орган самоуправління клубом на період пошуку фінансування та виходу із скрутного становища. А також,  ми самі розпочинаємо пошук спонсорів та меценатів і заявляємо про згоду реструктуризації наявних боргів по заробітній платні.  
 
         Трудовий колектив ФК «Арсенал»  зробить все можливе для того, щоб матч 15-того туру української Прем’єр-ліги за участі ФК «Арсенал» Київ —  «Металург» Запоріжжя відбувся. 
 
 
З повагою, трудовий колектив ФК «Арсенал»