- Ігоре, на початку лютого з’явилася новина про те, що ви залишили розташування Ворскли, де перебували на перегляді. ЗМІ поширили інформацію, що ви не підійшли Василеві Сачку, зокрема, каюсь, подібне написав і я в одному з матеріалів, але нещодавно дізнався, що насправді ви отримали серйозне ушкодження…

- Можливо, я й не підійшов би у підсумку Ворсклі, не знаю. Але питання так не стояло, тому що після другого спарингу на зборах у складі полтавської команди у мене були проблеми з коліном, тож я підійшов до Василя Сачка і сказав, що не зможу тренуватися і що мені потрібно вирушати до Німеччини на обстеження, щоби знати, що робити далі. Ми також домовилися залишатися на зв’язку. Обстеження виявило проблеми з хрящем, у коліні зібралася "вода", тож ситуація вимагала хірургічного втручання. Ясна річ, що чекати у Полтаві ніхто не буде в такій ситуації, тому що на чемпіонат потрібні здорові гравці, і я це все прекрасно розумію. Тож Ворсклі хочу побажати лише всього найкращого у чемпіонаті: колектив і тренер справили найкращі враження, і подякувати за те, що дала мені шанс проявити себе. Але, на жаль, сталося так, як сталося.

- Щодо травми: йдеться про рецидив? Це все теж коліно, травма якого вивела вас із ладу восени 2012-ого ще в Карпатах?

- Коліно справді те ж. Можливо, десь не догледіли тоді лікарі, проте зараз про це складно судити. Тепер відновлююся, самому все це набридло, але що поробиш – потрібно ще кілька тижнів походити на милицях і полетіти в Німеччину потому, зробити контрольні знімки, після чого все стане зрозуміліше.

- Узагалі, разом із лікарями ви сприймаєте цю травму, як одну з багатьох, які трапляються у житті футболіста, чи все значно серйозніше, і цей рецидив може завадити повернутися у великий футбол? Яке у вас самопочуття щодо цього, переживання?

- Звісно, ці травми вибивають з колії на тривалий час, тим паче, я наразі перебуваю без команди, а самому відновлюватися дуже складно. Але я ставлюся до цього, як до частини футбольного життя – отже, так має бути. Сподіваюся, що таки відновлюся і, можливо, знайдеться така команда, яка розраховуватиме на мене, і я ще гратиму у футбол.

- А взимку ви встигли побувати на перегляді лише у Ворсклі? Чи до того були й інші варіанти?

- Ви ж знаєте, яка ситуація склалася у мене в Карпатах, тож я до останнього моменту перебував у Львові, а коли вже мав на руках повністю всі документи вільного агента відразу ж виник варіант із Ворсклою. Команда, в принципі, непогана, тож дуже хотів і для себе перевірити, в якому стані перебуваю, і загалом їхав у Полтаву як їздять на оглядини футболісти, прагнучи закріпитися в команді.

- До отримання ушкодження були задоволені власними кондиціями?

- Річ у тім, що я провів повноцінно всього одну гру. Другу можна вже не рахувати, оскільки ще до її початку мене вже почало турбувати коліно, а після неї обставини змусили вже наступного ж ранку терміново летіти в Німеччину на обстеження. Тому дати об’єктивну оцінку, тим паче – собі ж, непросто. Втім, можу зазначити, що рік без футболу дався взнаки, було важко, але, гадаю, якби не проблеми з коліном, фізично набрав би форму на цьому зборі, а на наступному привів би себе у повну боєготовність. Тим паче, бажання було велике, адже команда і колектив, наставник, тренування – про все можу сказати лише хороше. Але, на жаль, склалося все не так, як думалося.

- Коли в Карпатах виникла всім відома пікантна ситуація, конкретно у вас вона чимось відрізнялася, зважаючи на травму, чи, все було, як і в партнерів, які змушені були вибирати між пониженням зарплати і стадіоном Прогрес?

- Ви знаєте, я про Карпати говорити не хочу взагалі. Рік це все тривало: суди, розмови… Ясна річ, для мене це все було дуже неприємно, адже віддав клубові стільки років. Щось погане говорити не хочу. Я жив, живу і житиму у Львові. Мені подобається це місто, люди. Тому не хочу говорити про клуб нічого. Це вже історія. Хочу лише подякувати відданим уболівальникам Карпат, які справді переживали за команду, можливо, за мою гру, здоров’я, за всі ці роки, проведені разом, адже досі я так і не зумів з ними попрощатися. Я їм вдячний за все!

- Останнє: суд з Карпатам продовжується, чи клуб повністю з вами розрахувався?

- Судів уже, в принципі, немає ніяких. Є ще певні нюанси, але зовсім незначні.

Анатолій Волков, Football.ua