Нагадаємо, матч Волинь — Металіст не був дограний через те, що група вболівальників вибігла на поле і влаштувала погоню за арбітром Дмитром Кутаковим. Луцький клуб вважає, що упереджені дії головного судді матчу спровокували уболівальників.

"Звертаємо Вашу увагу на епізоди, що мали місце на полі, зокрема, на 7-й, 9-й, 20-й, 23-й, 39-й, 40-й, 46-й, 54-й, 55-й, 58-й, 60-й, 64-й, 77-й, 80-й та 87-й хвилинах матчу, рішення головного арбітра матчу по яких були спрямовані проти гравців ФК Волинь і не відповідали правилам футболу. Така значна кількість упереджених дій офіційних осіб свідчить про їх системність та заздалегідь визначену спланованість. Таким чином, під час матчу команди знаходилися у завідомо нерівних умовах, що суперечить принципам чесності, спортивності та змагальності, на яких ґрунтується футбол як гра мільйонів", — йдеться у зверненні Волині до Комітету з етики і чесної гри.

Окрім того луцький клуб просить визнати матч 10 туру чемпіонату України з футболу таким, що у зв’язку з діями офіційних осіб матчу проходив в умовах відсутності належної спортивної боротьби та з грубим порушенням принципів Кодексу етики і чесної гри, а також вкотре вимагає пожиттєво дискваліфікувати Дмитра Кутакова.