Вашему вниманию полный текст обращения:

"Сьогодні ФК Волинь звернувся до Комітету арбітрів України із інформацією про суддівство матчу 10-го туру Волинь — Металіст. Він, як відомо, був припинений на 88-й хвилині внаслідок своєрідної реакції вболівальників господарів, незадоволених упередженим суддівством арбітра Кутакова Д.О.

В офіційному зверненні до Комітету арбітрів Волинь ще раз нагадує усі епізоди матчу ,які мають ознаки непрофесійності та упередженості, грубого порушення Кодексу етики і чесної гри. Клуб наголошує і на непослідовності дій арбітра, і на його упередженому суддівству, адже Д.О.Кутаков по-різному трактував порушення правил гравцями на користь команди Металіст. Разом із письмовим зверненням надано відеозапис всього матчу та спірних епізодів гри.

Волинь просить в КАУ пожиттєво відсторонити Кутакова Дмитра Олександровича від виконання обов’язків арбітра, а також зобов’язати цього арбітра сплатити максимальний обов’язків грошовий внесок, передбачений статтею 13 Дисциплінарних правил ФФУ. Клуб вимагає письмово повідомити про результати перевірки та ухвалені за її наслідками санкції.

Крім того, Волинь залишає за собою право звертатися до Комітету з етики і чесної гри  ФФУ задля захисту своїх законних інтересів".