У передостанньому турі Кубка Пожечевського в Полтаві на штучному полі бази однойменного клубу господарі без проблем упоралися із молоддю маріупольського Іллічівця – 3:0.

Полтавці реалізували свою перевагу вже на 16-й хвилині, коли вкидання з-за бокової завершилося навісом Прокіпчука до штрафної площі, де після удару Соломки головою м’яч влучив у поперечину, а на добиванні (удар завдавався двічі) першим був Коваленко. Удруге полтавці забили лише в другому таймі, на 84-й хвилині, коли після подачі кутового з правого флангу Фаворов в боротьбі з маріупольцями головою відправив м’яч у сітку.

Третій м’яч гості пропустили після позиційної помилки за кілька хвилин. Не реалізувавши свою флангову атаку, Іллічівець не зміг перехопити м’яч, кілька гравців Полтави, перепасовуючись, пройшли лівим флангом, після чого Олександр Волков (на перегляді) виконав навіс на дальню штангу і ще потенційний новачок Ігор Бровко забив свій другий м’яч у двох іграх.

В інших поєдинках Суми здолали Зірку 2:1 (Богачов, 8, 13 – Акименко, 59), а Нафтовик переграв Шахтар-3 3:0. Охтирка і Полтава розіграють в останньому турі перемогу на турнірі.

Полтава (старт): Кучинський – Зозуля, Бондаренко, Ковальчук, Кравченко – Ткачов, Боровець – Прокіпчук, Коваленко – Зеленевич, Соломка.