Завершилася шістдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Російські фашисти продовжують свій наступ на східному напрямку, завдавши чергового удару по "нацистським" лікарням — наразі, під обстріл потрапила лікарня у Сєвєродонецьку. 
Окрім того, зупинено спроби наступу ворога в району Барвінкове, що на Харківщині. В Херсонській області ЗСУ звільнили три населених пункти. 
Щодо добрих новин: 
- мінус один літак загарбників;
- мінус одна крилата ракета;
- мінус шість БПЛА ОТР рашистів;
- 300 "простих російських хлопчиків" їдуть у пакетах;
- українські військові вже декілька тижнів опановують американське озброєння;
- через місяць — півтора Україна буде готова піти в контрнаступ;
- Президент України нагородив 171 війскових за заслуги перед Вітчизною.

Також до вашої уваги найголовніше з вечірнього звернення Президента України та Верховного головнокомандувача Збройних сил України Володимира Зеленського за 27 квітня:

▪️ Європейською комісією погоджено прибрати на рік усі мита й квоти на український експорт, а також призупинити дію антидемпінгових тарифів. Саме зараз це дасть нам змогу зберегти по максимуму економічну активність в Україні, наше національне виробництво.

▪️ Говорив з президентом Індонезії про продовольчу кризу. Десятки держав через російську агресію не можуть бути впевнені у стабільності своїх людей. 

▪️ Цього тижня керівництво росії почало нову серію енергетичного шантажу європейців. Рішення обірвати постачання газу в Польщу і Болгарію — черговий аргумент до того, що ніхто в Європі не може бути впевнений в співпраці з росією. 

▪️ Відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних рад. Обговорили питання відбудови нашої держави. Від місцевої влади очікуємо конкретних запитів і пропозицій. 

▪️ Особливо хочу підтримати українців на Півдні нашої держави. Вдячний за те, що не здаєтесь та чините опір окупантам. 

Перемога буде за нами!