Команди української Прем'єр-ліги та її нижчих дивізіонів продовжують підготовку до старту нового сезону, котрий вже зовсім не за горами.

У першій грі одеський Чорноморець здобув перемогу над вінницькою Нивою з рахунком 2:1.

Черноморець — Нива Вінниця 2:1
Голи: Бойчук, 9, 32 — ?, ?.

Чорноморець (1 тайм): Шевченко, Єрмаков, Путря, Гучек, Ухань, Васильєв, Кузик, Штогрін, Брагару, Шпорн, Бойчук.

Чорноморець (2 тайм): Білик, гравець на перегляді, Граждан, Щекотилін, Мельник, Вєнік, Драч (Гай, 55), Штогрін, Ратушняк, Пшеничнюк, Присяжнюк.

У другій грі столична Оболонь поступилася Лівому Берегу з рахунком 0:2. Перемогу команді, яка виступить у Першій лізі, принесли забиті м'ячі у виконанні Сухоручка та Литовченка.

ФК Оболонь – ФК Лівий Берег 0:2
Голи: Сухоручко 30, Литовченко 70.

У третій зустрічі криворізький Кривбас розгромив Хуст із рахунком 6:0. Перемогу команді Юрія Вернидуба принесли голи у виконанні Дебелка, Задераки, Хомченовського, Татаркова, Устименка та Корабліна.

Кривбас – ФК Хуст 6:0
Голи: Дебелко, 27, Задерака, 42, Хомченовський, 43, Татарков, 51, Устименко, 64, Кораблін, 74.

Кривбас: новачок (новачок, 46) – Понєдєльнік (Карпусь, 77), Бескоровайний (Вілівальд, 46), Стецьков, Дібанго (новачок, 71) – Хомченовський (новачок, 71), Приходько (Кілєвий, 77), Татарков (Хобленко, 71), Семотюк (Кораблін, 71), Задерака (новачок, 60) – Дебелко (Устименко, 46).

ФК Хуст (стартовий склад): Бєліменко, Павлич, Тихненко, Скиба, Шевчук, Вагін, Приходько, Станкович, Борисенко, Луців, Луців.

Запасні: Рябенко, Фляшко, М. Пилип, Колчин, Іванов, Р. Пилип, Диячук, Качур.

Насамкінець житомирське Полісся обіграло австрійський Гартберг з рахунком 3:2. У складі української команди, яка готується до дебюту в УПЛ, відзначились Макуана, Янаков та Кушніренко.

Гартберг — Полісся 2:3
Голи: ?, 16, ?, 85 — Макуана, 31, Янаков, 40 (з пенальті), Кушніренко, 48.

Полісся: Кудрик (Поспєлов), Шаповал (ГНП), Шабанов, Гітченко (Чоботенко), Кравченко (Морозко), Огіря (Крушинський), Танковський (Кушніренко), Макуана (Козак), Мустафаєв (Микитюк), Янаков (Морговський), Шастал.