У матчі 16 туру української Прем’єр-ліги рівненський Верес у номінально гостьовому поєдинку проти Полісся на власному полі несподівано відібрав очки у фаворита (1:1).

Команди провели рівний перший тайм із перевагою житомирян за створеними гольовими моментами, однак першого голу довелось чекати від них аж до середини другої половини гри.

І коли на 68 хвилині рахунок таки було відкрито, то здавалось, що гра так і завершиться перемогою команди Юрія Калітвінцева.

Так і було аж до сьомої компенсованої хвилини, коли Шестаков ударом головою вирівняв стан справ на табло.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Полісся — Верес у 16 турі української Прем’єр-ліги-2023/24:

Полісся — Верес 1:1
Голи: Крушинський, 68 — Шестаков, 90+7

Полісся: Бойко — Тейлор, Чоботенко, Гітченко, Смоляков — Крушинський (Огіря, 86), Кушніренко — Козак, Грицук, Шастал (Макуана, 46) — Будківський.

Верес: Паст — Курко, Кучеренко, Жуліо Сезар, Шевченко — Гакман, Кучеров (Марусич, 88) — Дахновський (Шестаков, 71), Яго (Блізніченко, 85), В. Шарай — Гайдучик.

Попередження: Тейлор, Кушніренко, Козак, Смоляков, Макуана — Яго, Гакман, Жуліо Сезар.