- Перш за все, я поздоровляю ФК Волинь з перемогою, з проходом до наступної стадії Кубка України. Що стосується коментаря щодо цієї гри, то я слухаю ваші питання.

- Склалося враження що перший тайм ви повністю програли, в чому причина?

- Причина є глобального характеру. Таке враження, що ми боїмося грати у футбол. На рівному місці якісь довгі передачі виконуємо, тобто ми не граємо у футбол. Треба робити поправки і ми знаємо, що у цьому компоненті нам потрібно додавати.

- Видно було що у додатковий час ваша команда повністю підсіла фізично, у чому справа?

- Потрібно проаналізувати усі дії футболістів і тільки після цього я можу відповісти на це запитання. Тому що це може бути суб’єктивним і якщо я зараз погоджуся з вами, то ви самі розумієте... Тут потрібен аналіз і після цього можна відповісти на це запитання. Іншими словами, таке ваше враження може бути неточним.

- Чи надовго ви повернулися в Україну?

- Я з радістю повернувся додому. Дванадцять років пропрацював у іншій країні, в Латвії. Я ні про що не шкодую. В принципі, був у мене дуже хороший час, але я розумію, якщо порівнювати, український чемпіонат, він сильніший за латвійський, наприклад. Мені дуже приємно, що у мене були такі наміри, з початку того року у будь-якому випадку такий крок я б зробив і це сталося трохи раніше на два-три місяці. Я дуже радий що я вже в чемпіонаті України, в Прем’єр – лізі і маю нагоду та можливість працювати і добиватися зі своєю командою певних результатів.

- Які ж цілі команди?

- Що стосується наших цілей. Я буду працювати відповідно тим цілям, і тим стратегічним напрямкам, які визначає клуб. Якщо в декількох словах сказати, то це, перш за все, повинна бути побудована така команда, яка грає у хороший футбол. Якраз в хороший футбол. Тобто то питання, що було у першому таймі, то якраз не було цієї гри. Перше – це повинна бути хороша гра, молода команда повинна бути, вона має грати в хороший футбол, комбінаційний. Перш за все, це повинно бути для болільника і, безумовно, цей футбол повинен давати результат. Тобто я говорю про те, що з однієї частини – тільки красивий футбол, ясно, що мало. Можна грати красиво, але не мати результату. Тут повинні бути паралельні штрихи і добиватися треба такої гри, такого стилю гри і при цьому досягати результату.

- Ваш попередник постійно наголошував, що головним завданням команди є фінал Кубка. Вам поставили таку ж ціль, чи більше уваги звернули на чемпіонат?


- Тут просто не може бути мови. Кубок України – це є дорога до єврокубків. Коли команда бере участь у єврокубках, то це повноцінне футбольне життя. Тут не може бути мови, що Кубок може бути на другому плані. Певна річ, що у нас було завдання сьогодні виграти, пройти і далі боротися за те, щоб попасти в Лігу Європи. Тобто ми можемо сказати, що ми одне завдання не виконали. І ясна річ, що в чемпіонаті ми не можемо бути в зоні вильоту. Ми хочемо бути там, у тій зоні де місце п’яте, я ще точно не знаю, яке дає можливість на наступний рік грати в єврокубках. Тобто розумію, що ви думаєте, що це все смішно, але я насправді у це вірю і ми будемо добиватися того щоб команда була якомога вище в турнірній таблиці і не тільки через Кубок могла попасти в Євролігу, а могла попасти з чемпіонату.

- Хто у Волині вам найбільше сподобався?

- Волинь – це команда тренера, саме команда. Тут доповнюють друг друга, як то мовиться, це такий єдиний механізм, який дуже заряджений на боротьбу, вони всі дуже мотивовані, вони агресивні я скажу, що сьогодні це дало результат.

- Можете порівняти команди Прем’єр-ліги і першої ліги?

- Я лише одну гру провів перед цим і мені важко порівняти, хоча не став би цього робити. Бо як воно завжди є в кожній країні, що ті команди, які ведуть боротьбу за вихід в Прем’єр-лігу, то вони практично рівні тим командам, які знаходяться внизу турнірної таблиці Прем’єр-ліги. Ясно що у ранзі команд повинна бути різниця, але насправді це все більш-менш однакове.