Напередодні четвертого туру першої ліги тернопільська Нива посилила свій склад кількома гравцями. Зробивши висновки після розгромної поразки від дніпродзержинської Сталі, команда Самардака постаралася за рахунок точкового посилення вирішити очевидні кадрові проблеми.

Отже, гравцями Ниви стали:

- 20-річний воротар Ігор Нагірний, котрий останнім часом був резервним воротарем дубля Карпат;
- 20-річний півзахисник Степан Рижук, котрий пройшов школу щасливської "Княжої", котрий останнім часом грав за РВУФК в чемпіонаті Київської області;
22-літній нападник Тарас Пліс, котрий останнім часом грав за аматорську команду Збруч із Волочиська;
- 24-літній атакувальний напівоборонець та форвард Володимир Гудима - гравець, котрий встиг немало пограти у основній команді Карпат, а також у молодіжній збірній України, але в минулому сезоні зіграв лише 1 матч у Прем'єр-лізі та 6 (3 голи) в турнірі дублерів.

Також повернувся до заявки Ниви іще один екс-карпатівець — захисник Петрівський, котрий навесні уже грав за тернополян. Ще раніше були дозаявлені колишній воротар Скали і Карпат Шпук, іще один недавній стриянин Козак, котрий останнім часом виступав за дубль Говерли, а також півзахисник Вацеба, який донедавна грав у Польщі. А от досвідченого Дурая в заявці Ниви все ще немає.

Football.ua.