Швейцарський Базель у першому матчі 1/4 фіналу Ліги конференцій на своєму полі розійшовся миром із французькою Ніццею (2:2).

Господарі відкрили рахунок зусиллями Амдуні, який реалізував пенальті, проте ще до перерви французи перевернули рахунок на табло, забивши два м'ячі, авторами яких став Моффі. Проте Базель відігрався в середині другого тайму завдяки другому голу Амдуні.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Базель — Ніцца в 1/4 фіналу Ліги конференцій-2022/23:

Базель — Ніцца 2:2
Голи: Амдуні, 26 (з пенальті), 71 — Моффі, 38, 45+1.

БазельХітц, Галаче, Пельмар, Адамс, Ланг, Бургер, Джака, Діуф, Ндоє, Зекірі (Фінк, 67), Амдуні (Міллар, 89).

НіццаШмейхель, Амрауі (Бар, 46), Данте, Тодібо, Росаріо (Менді, 84), Будауї, Найдальшими, Ремзі, Тюрам, Моффі (Браїмі, 84), Лаборд.

Попередження: Галаче — Амрауі, Тодібо.