Сьогодні, 22 лютого, пройшли чергові матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій.

У першій зустрічі загребське Динамо зіграло внічию з Бетісом, і це дозволило хорватській команді пройти далі за рахунок виїзної перемоги.

У грі у відповідь голами відзначилися Такуро Канеко у складі хорватів, і Седрік Бакамбу у Бетіса.

Динамо Загреб — Бетіс 1:1 (перший матч 1:0)
Голи: Канеко, 59 — Бакамбу, 39.

Динамо Загреб: Невистич, Перкович, Теофіль-Катрін, Берно, Ристовський, Мишич, Сучич (Халілович, 90+4), Батурина, Ходжа (Кульонович, 86), Канеко (Шпикич, 75), Петкович.

Бетіс: Сілва, Міранда (Плегесуело, 79), Ріад, Руїбаль (Санчес, 70), Рока, Карвалью, Кардозо, Еззальзулі, Фекір, Діао (Бельєрін, 61), Бакамбу (Жозе, 46).

Попередження: Петкович — Руїбаль, Карвалью.

У другій зустрічі Серветт у гостях мінімально обіграв Лудогорець з рахунком 1:0 після нічиї у першій грі.

Єдиний гол у складі швейцарської команди забив Тімоте Конья, який і приніс Серветту путівку до 1/8 фіналу турніру.

Лудогорець — Серветт 0:1 (перший матч 0:0)
Гол: Конья, 6.

Лудогорець: Падт, Сон, Вердон, Сонко, Вітрю, Гонсалвес (Круз, 66), Пьотровські, Машадо (Тіссер, 84), Вiдаль (Рік, 74), Дуа, Текпетей.

Серветт: Фрік, Мазіку, Северен, Рує, Цунемото, Болла (Ондуа, 56), Маньїн, Конья (Кутеса, 84), Стеванович, Антунес (Барон, 90+3), Крівеллі.

Попередження: Відаль, Пьотровскі, Сон — Конья, Болла, Мазіку.

У ще одному поєдинку Аякс у гостях обіграв Буде-Глімт із рахунком 2:1 за підсумками додаткового часу, завдяки чому вийшов у наступну стадію турніру.

Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1. Гості відкрили рахунок на 34 хвилині зусиллями Бергейса, але на 83 хвилині Берг зрівняв цифри на табло. В овертаймі голландська команда змогла забити переможний м'яч на 114 хвилині, а автором голу став Тейлор.

Також зазначимо, що обидві команди закінчували матч удесятьох. У складі норвежців видалення за другу жовту отримав Гренбек, а у голландців видалили Шутало.

Буде-Глімт — Аякс 1:2 (перший матч 2:2)
Голи: Берг, 83 — Бергейс, 34, Тейлор, 114.

Буде-Глімт: Гауг, Бйоркан (Соренсен, 105), Гундерсен (Амундсен, 90+8), Мое, Вембангомо (Севолд, 90+7), Гренбек, Берг, Салтнес (Карскармо, 90+7), Евьєн (Гулліксен, 105), Гауге, Серлі (Жугель, 72).

Аякс: Рамай, Соса, Гато, Шутало, Ренш, ван ден Бомен, Тахірович (Рейкгофф, 112), Глінссон (Тейлор, 83), Боржеш (Гоеї, 53), Бергейс (Маннсверк, 105), Броббі (Акпом, 43).

Попередження: Гренбек, Жугель, Евьєн — Ренш, Рамай.

Вилучення: Гренбек, 66 — Шутало, 48.