У рамках 27 туру англійської Прем'єр-ліги Ньюкасл Юнайтед приймав на своєму полі Вулвергемптон.

За підсумками першого тайму "сороки" мали перевагу в один м'яч завдяки голу Александра Ісака, але на 70-й хвилині "вовкам" вдалося повернути рівновагу в рахунку завдяки забитому м'ячу у виконанні Хвана.

Тим не менш, лише через дев'ять хвилин Ньюкасл знову повів у рахунку — цього разу героєм епізоду став Мігель Альмірон, який і встановив підсумковий рахунок у цьому матчі — 2:1.

Ньюкасл Юнайтед - Вулвергемптон 2:1
Голи: Ісак, 26, Альмірон, 79 — Хван, 70

Ньюкасл: Поуп – Тріпп'єр, Шер, Ботман, Берн – Лонґстафф, Гімарайнш, Віллок – Мерфі (Рітчі 84), Ісак (Вілсон 68), Сен-Максімен (Альмірон 68)

Вулвергемптон: Са – Хонні (Аіт-Нурі 69), Кілман, Доусон, Семеду – Леміна, Невеш (Нунеш 69) – Поденсе (Хван 70), Моутінью (Коллінз 75), Траоре (Нету 46) – Хіменес

Предупредження: Ісак – Поденсе, Семеду