Гол Реала Валенсії (2:2) на 99-й хвилині не був зарахований.
Арбітр Хесус Хіль Мансано додав до гри 7 хвилин. На початку цього відрізка виникла спірна ситуація з можливим пенальті у ворота мадридців, через яку у грі була пауза.
Арбітр дозволив грі продовжитися після того, як 7 хвилин минули. На 99-й хвилині Реалу після невдалої подачі з кутового вдалося повернути собі м'яч на краю штрафного майданчика Валенсії. Браїм Діас змістився на фланг і зробив навіс на край воротарського, звідки Джуд Беллінгем завдав точного удару головою.
Однак за мить до навісу рефері дав свисток про закінчення матчу. Гол, забитий приблизно на 98:42, зарахований не був.
Футболісти Реала оточили Хіля Мансано і почали з ним сперечатися. За агресивну поведінку суддя показав Беллінгему червону картку.
"Це чортів гол, м'яч у повітрі. Що це за чортівня?", — сказав Беллінгем рефері.
Таким чином, Беллінгем пропустить, ймовірно, кілька найближчих матчів своєї команди.