У 26-му турі АПЛ Ноттінгем Форест на своєму полі приймав Евертон. Наш Віталій Миколенко не зміг взяти участі в матчі через хворобу.

Матч почався без розгойдування — вже після 30 хвилин поєдинку команди зуміли забити три голи. Спочатку Грей з пенальті засмутив Наваса. Через 9 хвилин "лісники" відповіли голом Джонсона. Проте через 10 хвилин пропустили від Дукуре.

Господарі не збирались миритись з розвитком подій та спромоглися на гол, який врятував одне очко для команди. Дублем відзначився Джонсон. 2:2.

Для Евертона це перше очко після двох поразок поспіль в чемпіонаті. Ноттінгем не може перемогли в АПЛ вже 4 матчі поспіль.

Таким чином, Ноттінгем залишився на 14-му місці з 26 очками. Евертон піднявся на один щабель — тепер "іриски" на 18-ій сходинці, маючи у своєму активі 22 пункти.

Ноттінгем – Евертон 2:2

Голи: Джонсон 19, 77 – Грей 10 (пен.), Дукуре 29

Ноттінгем: Навас – Ор’є, Воррелл, Феліпе, Лоді – Фройлер (Денніс, 70), Шелві, Колбек (Єйтс 70) – Джонсон, Гіббс-Вайт – Вуд (Аю, 71).

Евертон: Пікфорд – Коулмен, Кін, Тарковскі, Годфрі – Івобі (Девіс, 89), Дукуре, Гейе, Онана, Макніл – Грей (Мопе, 89).

Попередження: Гіббс-Вайт, 51, Лоді, 55, Феліпе, 79 – Годфрі, 42, Макніл, 52, Грей, 56, Тарковскі, 57, Девіс, 90+4