Суботні поєдинки 30-го туру англійської Прем'єр-ліги з точки зору результатів виявилися невдалими для двох гравців національної збірної України в особі лівого захисника Евертона Віталія Миколенка та лівого вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрика.

Команда Миколенка зазнала виїзної поразки від Манчестер Юнайтед (0:2), тоді як клуб Мудрика в першому матчі Френка Лемпарда після повернення на посаду головного тренера у гостях мінімально поступився Вулвергемптону (0:1).

Обидва українці розпочинали свої матчі з лави для запасних і з'явилися на полі лише після перерви, коли їхні команди вже поступалися у рахунку. Миколенко відіграв проти МЮ весь другий тайм, а Мудрик вийшов проти "вовків" на 68-й хвилині, проте якось вплинути на підсумкові результати своїх матчів результативними діями вони не змогли.

Оцінки статистичних порталів як для Миколенка, так і для Мудрика за проведений час на полі виявилися середніми та навіть нижчими за середні.