Каталонська Барселона напередодні була свідомою щодо втрати очок мадридським Реалом у дербі проти Райо Вальєкано (2:3), тому вирішила започаткувати чотирнадцятий тур іспанської Ла Ліги власною перемогою над Осасуною на полі суперників.

Однак гра розпочиналась для команди Хаві вкрай погано — уже на шостій хвилині "блаугранас" пропустили через результативний постріл Давіда Гарсії, а вже на завершення півгодини основного часу вилучення отримав ніхто інший, як нападник Роберт Левандовські, для якого ця червона карка стала лише другою в професійній кар’єрі.

Проте після перерви Барса заграла в більш якісний футбол, і Педрі майже одразу відіграв відставання, після чого аж наприкінці основного часу Рафінья приніс перемогу гостям.