Київське Динамо у своєму другому контрольному матчі на навчально-тренувальних зборах поступилося польській Легії (1:3).

Перемогу полякам принесли забиті м'ячі у виконанні Мучі, Августиняка та Крамера, а у "біло-синіх" єдиний гол забив Беніто.

Додамо, що вже завтра, 30 січня, Динамо проведе черговий спаринг, де суперником буде Пахтакор, який очолює колишній форвард "біло-синіх" Максим Шацьких.

До вашої уваги відео найкращих моментів контрольного поєдинку Динамо — Легія:

Динамо Київ — Легія 1:3
Голи: Беніто, 34 — Мучі, 31, Августиняк, 45, Крамер, 55.

Динамо (перший тайм): Бущан, Вівчаренко, Михавко, Дячук, Караваєв, Бражко, Царенко, Рамадані, Діалло (Беніто, 25), Кабаєв, Пономаренко.

Динамо (другий тайм): Моргун, Дубінчак, Сирота, Попов, Малиш, Андрієвський, Шапаренко, Царенко (Рамадані, 68), Волошин, Беніто (Кремчанін, 60), Ванат.

Легія (стартовий склад): Гладун, Панков, Капуаді, Рібейро, Вшолек, Елітім, Августиняк, Кун, Жозуе, Пекхарт, Мучі.