Луганська Зоря продовжує підготовку до другої половини сезону на навчально-тренувальних зборах.

У своєму черговому спарингу команда Юрія Коваля здобула мінімальну перемогу над Динамо Тбілісі з рахунком 1:0.

Перемогу українській команді приніс забитий м'яч у виконанні Антюха, який відзначився на сьомій хвилині.

Також наголосимо, що на 48 хвилині Схіртладзе не реалізував пенальті у складі грузинської команди.

До вашої уваги відео найкращих моментів товариського матчу Зоря — Динамо Тбілісі:

Зоря — Динамо Тбілісі 1:0
Гол: Антюх, 7.

Зоря: Сапутін, Боль, Бутко, Жуніньо, Кирюханцев, Башич (Хахльов, 46), Яцик, Мишньов, Антюх, Герреро (Джордан, 60), Ндур (Волошин, 46).

Динамо Тбілісі (стартовий склад): Беруашвілі, Акпудже, Угрехелідзе, Лопез, Майсурадзе, Сімон, Берелідзе, Романовський, Сіхарулашвілі, Сантіс, Схіртладзе.

На 48 хвилині Схіртладзе (Динамо Тбілісі) не реалізував пенальті (сейв голкіпера).