У Полтаві стартував зимовий турнір імені Віктора Пожечевського. Тренер і функціонер, який сьогодні, до слова відзначав свій день народження, взяв участь у його відкритті, що пройшло прямо на штучному полі бази ФК Полтава. Участь у змаганнях беруть шість команд, окрім господарів — Суми, Нафтовик, Зірка, а також Іллічівець-2 та Шахтар-3. 

Саме молоді гірники і вийшли на поле в першому матчі, їм протистояли господарі. Першолігова Полтава, яка вже грала контрольний матч із Шахтарем-3 трішки раніше, й цього разу виявилася кращою — перемога 4:0. Голи забили новачок Дмитро Шастал (недавно грав на Меморіалі Макарова за київську команду Переможець) на 11 хвилині, потім відзначився Максим Зеленевич на 33-й. У другому таймі у воротах номінальних гостей, які свої збори проводять на цій же базі, побувало ще два м’ячі. Третій гол провів ще один потенційний новачок Рогозинський (МФК Миколаїв) на 82 хвилині, а за дві хвилини точного удару головою після кутового завдав Фаворов (Черкаський Дніпро). Полтава наступний матч зіграє проти кіровоградської Зірки 7 лютого.   

Стартові склади команд: 

ФК Полтава: Кучинський, Зозуля Олексій, Бондаренко, Кравченко, Ковальчук, Насібулін, Боровець, Прокіпчук, Ткачов, Зеленевич, Шастал. На заміні: Кулинич, Кринський; Фаворов, Бурдіян (екс-Банга Литва), Коваленко, Зозуля Дм. (останній клуб — Нафтовик), Кавернік, Рогозинський, Бутенін, Стеценко

Шахтар-3: Гурідов, Виксич, Череда, Малик, Стефлюк, Кольцов, Коваленко Богдан, Любко, Корман, Ілюк, Олійник Дмитро. На заміні: Савченко, Іродовський, Венедиктов, Костенко.

У другому матчі на поле вийшли кіровоградська Зірка та молодь маріупольського Іллічівця. І тут першоліговий колектив виявився сильнішим за дублерів — перемога 5:0. Три голи кіровоградці забили в першому таймі. Спершу відзначився Григорій Баранець, його почин продовжив новачок Владислав Лупашко, третій м’яч на рахунку Ігоря Загальського. У другому таймі маріупольці пропустили ще двічі і програли 0:5. 

Зірка: Льопка, Допілка (Фатєєв, 55), Ковальов (Кривошей, 65), новачок (Бочкур, 55), Бацула (Бочак,  67), Лупашко (Д.Сидельник, 65), Чичиков (Рибалко, 60), Г.Баранець (Б. Баранець, 46), Загальський (Тітов , 69), Мостовий (Осипенко, 65), Локтіонов (Акименко, 55).

В третьому матчі ігрового дня Нафтовик з Охтирки обіграв ФК Суми 3:2.

Євген Бриж, Football.ua