Київське Динамо у першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій поступилося турецькому Бешикташу (2:3).

Рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму, коли гра проходила на рівних – пенальті реалізував Абубакар. Потім у середині другого тайму Шапаренко зрівняв рахунок красивим ударом з-за меж штрафного майданчика, але через дві хвилини Коллі головою переправив м'яч у сітку Бущана після подачі з кутового. Проте, ще за чотири хвилини Волошин ударом головою завершив гарну комбінацію біля воріт "орлів".

Здавалося, все йшло до нічийного результату, але на четвертій компенсованій хвилині Зайнутдінов пробив у дальній кут воріт киян без шансів для Бущана.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Динамо Київ — Бешикташ у першому матчі плей-оф Ліги конференцій:

Динамо Київ — Бешикташ 2:3
Голи: Шапаренко, 60, Волошин, 66 — Абубакар, 40 (пен.), Коллі, 62, Зайнутдінов, 90+4

Динамо Київ: Бущан — Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак — Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Волошин (Діалло, 75) — Буяльський (Царенко, 89) — Ванат.

Бешикташ: Гюнок — Росьє, Амарті, Коллі, Масуаку (Зайнутдінов, 46) — Учан (Окслейд-Чемберлен, 86), Хаджіахметович, Фернандеш — Булут (Мераш, 64), Абубакар (Тосун, 88), Мулека (Рашица, 64).

Попередження: Дубінчак — Росьє, Хаджиахметович.