Вчора Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співробітництво з громадською спілкою «Українська асоціація футболу». 

Сторони домовились співпрацювати у напрямках:

  • - сприяння цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань з футболу;
  •  
  • - сприяння застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон з використанням мобільного додатка «Порталу Дія»;
  •  
  • - сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці.

 

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що цифрові технології відкривають безліч можливостей для спорту, в тому числі футболу. «Наша мета — щоб цифрові технології використовувались частіше у футбольній сфері на різних рівнях. Ми можемо допомагати з навчанням цифрової грамотності співробітників завдяки Дія.Цифрова освіта і реалізовувати спільні проєкти для підприємців у рамках Дія.Бізнес», — наголосила Валерія Іонан.    

Перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко заявив, що є багато напрямів цифрової трансформації, які асоціація збирається реалізувати за консультативної підтримки Мінцифри. «Від електронного паспорта вболівальника до електронного паспорта гравців. Також ми з вдячністю долучаємося до програми навчання цифрової грамотності, це особливо потрібно в регіонах України», — підкреслив Вадим Костюченко. 

Нагадаємо, що 10 липня 2020 року Мінцифра розпочала співробітництво з Федерацією боксу України.