Омонія у першому чвертьфінальному матчі Кубка Кіпру поступилася АПОЕЛу з рахунком 1:2.

У цьому матчі в основному складі Омонії дебютував український форвард Артем Бєсєдін, який взимку був орендований у київського Динамо.

Для українця це був другий матч у складі кіпрського клубу — до цього він відіграв 28 хвилин у чемпіонаті, вийшовши на заміну.

Також зазначимо, що на 88 хвилині на полі з'явився ще один українець Роман Безус, але допомогти команді уникнути поразки він не зміг.

У поточному сезоні Безус провів 22 зустрічі, в яких забив три м'ячі та віддав три результативні передачі.

Свій наступний матч Омонія проведе проти Олімпіакосу із Нікосії. Гра відбудеться 20 лютого, о 19:00 за київським часом.