Римський Лаціо оголосив про підписання екс-голкіпера Спеції Івана Проведеля. Він став уже другим голкіпером, якого підписали "орли" цього літа — раніше римський клуб підсилився Луішем Машиміану.
 

Втім, у випадку з італійцем футбольні якості відійшли на другий план. Колишній партнер Віктора Коваленко вважає себе наполовину росіянином (його батько — італієць, а мама — росіянка), є великим шанувальником Льва Яшина і прихильником російського диктатора володимира путіна.

За кілька днів до початку повномасштабної війни Проведель називав лідера держави терористи "сильною особистістю", а також висловлював бажання грати за збірну росії. У його профілі в Інстаграмі навіть на шостий місяць відвертого терору росії проти українського народу видніється російський триколор.

При цьому на гру Спеції проти Роми Проведель виходив у футболці з надписом "Stop War" в українських кольорах, хоча особисто на тему війни футболіст жодного разу не висловився.Нагадаємо, що Лаціо працює над трансфером оборонця Челсі, який раніше грав за Рому.