Жирона в поєдинку 18 туру іспанської Ла Ліги в гостях поділила очки з Бетісом (1:1).

Підопічні Мічела відкрили рахунок на 39 хвилині зусиллями українського нападаючого Артема Довбика, який реалізував пенальті.

Однак утримати переможний рахунок не вдалося – на 88 хвилині Херман Песселя зрівняв цифри на табло.

Зазначимо, що найкращим гравцем матчу було визнано українця Довбика.

До вашої уваги відео кращих моментів Бетіс — Жирона в іспанській Ла Лізі-2023/24:

Бетіс — Жирона 1:1
Голи: Песселья, 88 — Довбик, 39 (пен.)

Бетіс: Сілва — Бельєрін (Руїбаль, 15), Песселья, Чаді, Міранда — Гвардадо, Рока — Ассане, Родрі (Абде, 66), Айосе — Вілліан Жозе (Іглесіас, 66).

Жирона: Гассаніга — Д. Лопес (Хуанпе, 35), Блінд, Е. Гарсія — Коуту (Валері, 78), Мартін, А. Гарсія, Гутьєррес — Торре (Порту, 65), Довбик (Стуані, 64), Савіо (Соліс, 79).

Попередження: Гвардадо, Рока — Довбик, А. Гарсія