Фото fpl.ua
13 березня 2010, 09:40
Пряма трансляція на Football.ua і ТК Футбол
Тактика
У В'ячеслава Грозного зараз проблем навалом. Кого ставити на лівий фланг захисту, адже на правому вже помалу звик Андрій Єщенко. Сергій Сим

оненко здається вже готовий зіграти після свого пошкодження, і мабуть замінить Олександра Романчука. Ну й треба закрити позицію Олександра Грицая. Ймовірно, що туди зміститься на допопогу Андрію Богданову Андрій Хомин, а молодий новачок Євген Шахов допомагатиме Сергієві Закарлюці, або ж це буде не Шахов, а Ролан Гусєв.
У Карпат знову ж таки стабільно. Найбільша "інтрига" чи залишиться в основі Кополовець, чи вийде Зеньов. Михайло розпочав браво сезон, а тому йому може дати Олег Кононов шанс рости далі.
Психологія
Карпати налаштовуються взяти три очки, а Грозний – награти команду. Він не заперечує, що все попереду і роботи багато, але програвати не захоче, бо як колись сказав «я ненормальний тренер». Побачимо, що його "ненормальність" зможе зробити у Львові. Поки в його активі невиразна гра, яку він називав фрагментами гри. Важливо, що Арсенал перебував до гри у Закарпатті. Наскільки вино соняної частини України додає бойового духу :-) побачимо на полі.
Центральні протистояння
Прориви Хомина – Федецький
Дискваліфікаовані: Грицай (Арсенал)
Травмовані: Воробей, Данілов, Романчук (всі – Арсенал) |
/>
Номер 33 Арсенала часто гостює на лівому фланзі атаки, а це вже територія Федецького.