Сьогодні, 23 лютого, відбулися заключні матчі 1/16 фіналу Ліги конференцій.

У першій грі швейцарський Базель обіграв турецький Трабзонспор із рахунком 2:0. Перемогу швейцарцям принесли забиті м'ячі у виконанні Амдуні та Зечірі.

Базель — Трабзонспор 2:0 (перший матч 0:1)
Голи: Амдуні, 13, Зечірі, 76.

Польський Лех переміг норвезький Буде-Глімт з рахунком 1:0. Перемогу та прохід у наступний раунд турніру забезпечив гол Ісхака у середині другого тайму.

Лех — Буде-Глімт 1:0 (перший матч 0:0)
Гол: Ісхак, 63.

Фіорентина здобула перемогу над Брагою з рахунком 3:2. У складі "фіалок" відзначилися Мандрагора, Сапонара та Артур Кабрал, а у португальців — Кастру та Джало.

Фіорентина — Брага 3:2 (перший матч 4:0)
Голи: Мандрагора, 37, Сапонара, 58, Кабрал, 83 — Кастру, 17, Джало, 34.

В останній грі, яка закінчилася вже 24 лютого, бельгійський Гент в основний час обіграв азербайджанський Карабах із рахунком 1:0. Єдиний гол забив Орбан на 74 хвилині. Матч перейшов у додатковий час, де голів не було. У підсумку все вирішила серія пенальті, де сильнішими були футболісти бельгійського клубу.

Гент — Карабах 1:0 (по пенальті 5:4) (перший матч 0:1)
Гол: Орбан, 74.

Нагадаємо, на цій стадії турніру виступав і Дніпро-1, який не зміг обіграти кіпрський АЕК та вилетів із турніру.