Як повідомив нашому сайту президент ФК Атомік Селектс Ігор Прокіпчук, щонайменше 12 українських легіонерів будуть працювати під керівництвом головного тренера Ігоря Яворського у торонтівській команді. 

"Наразі наша головна команда практично повністю сформована, — зазначив пан Ігор. — Окрім 12 українських футболістів, у нашому розпорядженні четверо канадців, а також по одному бразильцю, італійцю, корейцю, сербу. Усі здорові, з нетерпінням чекають початку сезону. На жаль, усе йде не так швидко, як би хотілося — у нас дуже холодний лютий місяць. Але нічого: тренування проходять п'ять разів на тиждень, починаючи з понеділка". 

За словами пана Прокіпчука, "український легіон" Атомік Селектс склали: воротарі Ігор Вітів, Василь Шпук та Денис Рильський, оборонці Володимир Плішка та Ігор Ільків, напівоборонці Михайло Басараб, Станіслав Катана, Станіслав Гончарук, Андрій Даньків та Ігор Мигалевський, нападники Ігор Мельник та Олександр Семенюк. Головний тренер Ігор Яворський, як і повідомляв свого часу наш сайт, взявся до роботи з лютого. 

Відзначимо, що всі перелічені гравці добре відомі на всеукраїнському рівні — виступали за тернопільську Ниву, стрийську Скалу, дніпродзержинську Сталь, новокаховську Енергію та багато інших команд нашого і сусідніх чемпіонатів. Є серед них і колишні збірники юнацького, молодіжного рівня. 

Артур Валерко, Football.ua