У поєдинку 17 туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст 1925 поступився Олександрії (0:3).

Команда Руслана Ротаня відкрила рахунок на 64 хвилині зусиллями Скорко, а через сім хвилин харків'яни залишилися у меншості після вилучення Жичикова, який отримав другу жовту картку.

На 75 хвилині Олександрія подвоїла перевагу в рахунку завдяки голу Плакси, який за вісім хвилин оформив дубль.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Металіст 1925 — Олександрія в 17 турі української Прем'єр-ліги-2023/24:

Металіст 1925 — Олександрія 0:3
Голи: Скорко, 64, Плакса, 75, 83

Металіст 1925: Сидоренко — Жичиков, Є. Ткачук, Курило, Безуглий — А. Ткачук (Капінус, 78), Габелок, Мартинюк — Арі (Русин, 46), Борячук (Сидоров, 46), Дмитренко (Ременюк, 78).

Олександрія: Шевченко — Скорко, Логінов, Кравченко (Савченко, 57), Копина — Сігеєв (Ващенко, 86), Кулаковський, Плакса — Джевані (Безерра, 57), Кулаков (Андрейчук, 81), Шулянський (Калітвінцев, 85).

Попередження: Габелок, Жичиков — Плакса

На 71-й хвилині був вилучений Максим Жичиков (Металіст 1925) (друге попередження).