Верес у матчі 28 туру української Прем'єр-ліги на своєму полі поділив очки з Олександрією (2:2).

Рахунок у матчі було відкрито на десятій хвилині, коли результативним ударом у складі гостей відзначився Ковалець, а через шість хвилин Михайленко подвоїв перевагу команди Руслана Ротаня.

Проте за десять хвилин підопічні Юрія Вірта відіграли один м'яч зусиллями Кльоца, а потім на старті другого тайму Вовченко зрівняв цифри на табло.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Верес — Олександрія в українській Прем'єр-лізі-2022/23:

Верес — Олександрія 2:2
Голи: Кльоц, 26, Вовченко, 55 — Ковалець, 10, Михайленко, 16

Верес: Когут — Балан, Курко (Маткобожик, 84), Вовченко, Гагун — Лебеденко (С. Шарай, 46), Кльоц — Блізніченко, Кучеров, Г. Пасіч (В. Шарай, 72) — Гайдучик (Шестаков, 73).

Олександрія: Шевченко — Мірошніченко (Кобзар, 84), Бабогло, Бондаренко (Бондаренко, 45+1), Копина — Рибалка (Шулянський, 84), Сігеєв, Михайленко — Мустафаєв (Скорко, 57), Ковалець, Кулаков (Кожушко, 46).

Попередження: Балан — Михайленко