Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола у жорсткій манері прокоментував військове вторгнення Росії на територію України.

Іспанський фахівець, під керівництвом якого виступає українець Олександр Зінченко, обрушився із критикою на адресу президента Росії Володимира Путіна.

"Драма в тому, що країни продовжують руйнуватися, тому що одна людина вирішує, що безневинні люди повинні бути знищені. Водночас світ стоїть на місці — світ мовчить. Не люди повинні вставати, а уряди всього світу, які мають ухвалити рішення або сказати, що таке не має відбуватися.

Якщо це все ж таки сталося, то це тільки тому, що це провал політики, провал економіки, провал всього. Коли таке відбувається, кількість ненависті, яка буде в майбутніх поколіннях... щоб виправити це, можливо, знадобиться вік. Український народ ніколи не забуде, що сталося з ним. Вони спокійно жили — сиділи вдома, працювали, ходили до школи ... а потім за рішенням однієї людини вся країна зруйнована.

Уявіть таку ситуацію в наших країнах – людина приходить і вирішує напасти на нас, вбиває вашу родину та друзів. Ви втрачаєте все і вам доводиться бігти до іншої країни через одну людину.

Де НАТО? Де США? Де Європейський Союз? Вони намагалися уникнути всього, але тепер уже надто пізно. Це абсолютна неспроможність людства, нездатність політичних діячів. Вони існують лише для того, щоб ми могли жити трохи краще. Зрештою, ми ті, хто працює та сплачує податки. Вони переживають лише через це. Вони всі невдахи", — наводить слова Гвардіоли Marca.


Шановні співвітчизники! 24 лютого 2022 року зранку Україна зазнала нападу з боку Російської Федерації. Просимо вас зберігати спокій, залишатися у безпеці, читати виключно офіційні українські джерела, не споживати та не розповсюджувати фейки. Слава Україні!