"Ми продовжуємо формувати фундамент фізичної підготовки, і на це робимо головний акцент. Друге завдання — треба вийти на об’єм 60 відсотків ігрового часу. На сьогоднішній день нам виходити на 90-хвилиннй об’єм ще зарано, паралельно хочемо переглянути з урахуванням новачків у команді певні тактичні схеми різні, варіації ведення гри", — розповідає Лавриненко.
 
"Турнір – це завжди змагальний дух. Прагнутимемо досягти максимального результату, але здобувати його за будь-яку ціну ми не будемо. Наша задача – вийти на оптимальну форму до старту чемпіонату. Загалом проведемо під час турніру п’ять ігор. 4-го лютого зіграємо з дублем Іллічівця,  7-го  - з ФК Полтава, 10-го нашим суперником буде Нафтовик-Укрнафта, 13-го проведемо гру з Сумами і заключний матч зіграємо 16 лютого з ФК Шахтар-3".

"На цьому етапі ми не розглядали результат товариських ігор як ключовий. Основною задачею був розвиток загально-фізичної підготовки. Зіграні дві товариські гри проходили на фоні важких фізичних навантажень, різними складами – по 30 хвилин, 45 хвилин. У нас попереду достатньо ігор, де ми награватимемо якісь схеми, ігрові моменти.  Про результати думатимемо ближче до початку чемпіонату", — говорить тренер Зірки.

"Що стосується Льопки, днями йому виповнилося 18 років і ми вирішили зробити йому подарунок – укласти професійний контракт. Хлопець перспективний, за сумлінного ставлення до роботи він виросте у доброго, якісного воротаря. Відносно новачків у команді – за ними ми давно спостерігали, прагнули бачити їх у нашій команді. Дякую нашому керівництву, президенту клубу Максиму Станіславовичу Березкіну, що пішов нам назустріч і дав можливість підписати з ними контракти".

"В принципі, ми заплановане  виконали. На перегляді ще в нас є один футболіст, з яким ми, можливо, підпишемо контракт. З таким складом будемо готові вирішувати задачі, що поставить перед нами керівництво", — підкреслив Сергій.

Першу частину цього сезону Зірка закінчила на 14-му місці у турнірній таблиці, набравши 17 очок у 17 турах.