Sky Up у першому напруженому матчі серії 1/4 фіналу Екстра-ліги України з футзалу обіграв Aurora з рахунком 4:3.

Aurora відкрила рахунок на старті матчу зусиллями Ростислава Семенченка, який повернувся після травми. Потім кияни зрівняли цифри на табло зусиллями Ігоря Салтанова.

Через кілька хвилин Орест Боргун знову вивів Aurora вперед, але за три хвилини Юрій Щериця зрівняв його.

Потім Владислав Корнєв вивів Sky Up вперед, але була швидка відповідь від Aurora, у складі якої дубль оформив Семенченко.

За хвилину до кінця зустрічі Sky Up реалізував стандарт зусиллями Микити Тменова та вирвав перемогу у першому матчі.

Другий матч цього столичного протистояння у плей-оф запланований на 11 травня на домашній арені Aurora. У разі перемоги Aurora команди проведуть між собою третій поєдинок.

Sky Up - Aurora 4:3
Голи: Салтанов, 8, Щериця, 13, Корнєв, 18, Тменов, 39 — Семенченко, 3, 18, Боргун, 10.

Крім того, в іншому матчі плей-оф Ураган із Івано-Франківська у гостях розгромив Кардинал-Рівне з рахунком 7:2.

Кардинал-Рівне — Ураган 2:7
Голи: Воланюк, 7, 15 — Фаренюк, 2, Дяченко, 24 (АГ), Грицина, 24, 29, Корсун, 26, 31, Моспан, 31