Збірна України з футзалу у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2024 обіграла Нідерланди (3:1).

Команда Олександра Косенка відкрила рахунок на шостій хвилині зусиллями Зварича, проте нідерландці відповіли на 29 хвилині завдяки голу Бузамбу.

Потім на 31 хвилині Мельник знову вивів українців уперед, а через дев'ять хвилин він же оформив дубль і встановив остаточний рахунок на табло.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Нідерланди — Україна у рамках 1/8 фіналу ЧС-2024:

Нідерланди — Україна 1:3
Голи: Боузамбу, 29 — Зварич, 6, Мельник, 31, 40.

Нідерланди: Куйк — Кретьєр, Моссаві, Бухарі, Боузамбу; Спігт, Кі, Джеяр, Аттахірі, Чіх, Бовюзан, Белхаж, Мартінус (к), Ваддух.

Україна: Сухов — Зварич, Корсун, Семенченко, Абакшин; Ципун, Савенко, Швед, Жук, Чернявський, Шотурма (к), Микитюк, Мельник, Фаренюк.

Попереджені: Бухарі — Швед.