У рамках другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Іспанії розійшлася миром із Німеччиною (1:1).

Підопічні Луїса Енріке повели у рахунку на 62-й хвилині завдяки зусиллям Альваро Морати, проте колективу Гансі Фліка вдалося зберегти шанси на плей-оф ЧС-2022 за рахунок гола Нікласа Фюллькруга на 83-й хвилині зустрічі.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Іспанія — Німеччина у 2 турі групового етапу ЧС-2022:

Іспанія — Німеччина 1:1
Голи: Мората, 62 — Фюллькруг, 83

Іспанія: Сімон — Карвахаль, Лапорт, Родрі, Альба (Бальде, 82) — Гаві (Коке, 66), Бускетс, Педрі — Торрес (Мората, 54), Асенсіо (Вільямс, 66), Ольмо.

Німеччина: Ноєр — Керер (Клостерманн, 70), Зюле, Рюдігер, Раум (Шлоттербек, 87) — Кімміх, Горецка — Гнабрі (Гофманн, 55), Гюндоган (Сане, 69), Мусіала — Мюллер (Фюллькруг, 70).

Попередження: Бускетс — Керер, Горецка, Кімміх