Сьогодні, 31 серпня, відбулася низка матчів у рамках четвертого туру Другої ліги України.

Група А

У першому матчі дубль Полісся розгромив Вільхівці з рахунком 5:0. У складі житомирської команди голами відзначилися Дьє-Мерсі, Владислав Мезенцев, Артем Корж та Габріель, який оформив дубль.

При цьому, на першій компенсованій хвилині Олександр Іванов не реалізував пенальті, як і Михайло Шестаков у складі господарів поля на 79 хвилині.

Вільхівці — Полісся-2 0:5
Голи: Габріель, 6, 37, Дьє-Мерсі, 43, Мезенцев, 83, Корж, 90+1.

На 79 хвилині Михайло Шестаков (Вільхівці) не реалізував пенальті.

На 90+1 хвилині Олександр Іванов (Полісся-2) не реалізував пенальті.

У другій зустрічі дубль львівського Руху був сильнішим за Скалу 1911 з рахунком 3:0. Перемогу львів'янам забезпечили голи Кевіна Цюрпалевича-Семочка та Андрія Кітели, який оформив дубль, забивши один із голів із пенальті.

Скала 1911 — Рух-2 0:3
Голи: Цюрпалевич-Семочко, 21, Кітела, 15, 66 (пен).

Група Б

У першій грі Гірник-Спорт у гостях мінімально обіграв Чайку завдяки єдиному голу у виконанні В'ячеслава Студенка.

Чайка — Гірник-Спорт 0:1
Гол: Студенко, 75.

У другій зустрічі Чернігів та київський Локомотив поділили очки, закінчивши матч внічию – 1:1. На гол Івана Романчука у складі гостей, господарі поля відповіли влучним ударом Анатолія Романченка.

Чернігів — Локомотив 1:1
Голи: Романченко, 62 — Романчук, 29.

Насамкінець дубль Колоса обіграв вінницьку Ниву з рахунком 2:1. Перемогу команді з Ковалівки принесли Дмитро Березка та Артем Недоля, які забили у компенсований час до другого тайму. Єдиний гол гостей на рахунку Артура Петленка.

Колос-2 — Нива 2:1
Голи: Березка, 90+4, Недоля, 90+6 — Петленко, 79.