Збірна Уругваю залишить США після вильоту з чемпіонату світу-2026 без спеціального чартерного перельоту.

За інформацією журналіста Мартіна Чаркеро, Федерація футболу Уругваю відмовилася від раніше запланованого приватного рейсу, який мав доставити команду додому після завершення турніру.

У підсумку футболісти, тренерський штаб і представники делегації повертатимуться до Уругваю звичайними регулярними авіарейсами. Причини такого рішення наразі не розкриваються.

Раніше Б'єлса взяв на себе всю відповідальність після вильоту Уругваю з ЧС-2026.