У першому матчі відбіркового циклу Євро-2024 національна збірна Англії вирушила у гості до Італії, де зуміла утримати мінімальну перевагу в рахунку, незважаючи на гру в меншості через вилучення Люка Шоу на 80-й хвилині.

Команда "трьох левів" провела відмінний перший тайм, але після перерви ледь не повністю розвалилась. Фінальний свисток зафіксував перемогу Англії з рахунком 2:1, яка в наступному матчі зіграє на Вемблі зі збірною України.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Італія — Англія в рамках відбору на Євро-2024:

Італія — Англія 1:2
Голи: Ретегі, 56 — Райс, 13, Кейн, 44 (пен.)

Італія: Доннарумма — Ді Лоренцо, Толой, Ачербі, Спінаццола — Барелла (Крістанте, 62), Жоржиньо (Тоналі, 68), Верратті (Скамакка, 88) — Берарді, Ретегі, Пеллегріні (Ньонто, 69).

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз, Магвайр, Шоу — Філліпс, Райс, Беллінгем (Галлагер, 85) — Сака (Джеймс, 84), Кейн, Гріліш (Фоден, 69, Тріпп’єр, 81).

Попередження: Ді Лоренцо, Ачербі — Райс, Вокер, Магвайр, Шоу.

На 80-й хвилині був вилучений Люк Шоу (Англія) (друге попередження).