Наприкінці поточного розіграшу англійської Прем’єр-ліги в кожній із ділянок турнірної таблиці утворились доволі цікаві сценарії, які, схоже за все, будуть тримати нас у напруженні до останнього моменту. Зокрема, ідеться про боротьбу команд за місця в Лізі чемпіонів УЄФА на наступний футбольний рік, яка поступово переходить як у сутички за Лігу Європи, так і за можливість зіграти в Лізі конференцій через високу щільність команд.

Цікаво, що саме такий шлях подолав лондонський Тоттенгем за ходом кампанії, перебуваючи при цьому під керівництвом одразу трьох тренерів. Найбільш короткою каденцією, станом на зараз, було перебування Крістіана Стелліні, який замінив Антоніо Конте, що з грандіозним скандалом залишав клуб. А "шпори" тим часом все ж таки мали грати свої матчі, тоді як психологічні проблеми команди призвели, зокрема, до розгрому від Ньюкасла минулими вихідними (1:6).

Саме після того "італійський" період у Тоттенгемі було завершено, а як в.о. головного тренера знову запросили Раяна Мейсона, для якого вже з перших матчів був підготовлений просто шалений календар. Матчем тридцять третього туру проти Манчестер Юнайтед у четвер фактично продовжувався тижневий період випробувань, який міститиме в собі ще й гру проти Ліверпуля на Енфілді незабаром.

Звітна зустріч для "шпор" розпочиналась таким чином, що ми неначе спостерігали за продовженням розвитку подій у третьому таймі гри з Ньюкаслом. Ось тільки новий суперник ще мав потребу в забитих м’ячах, чим і почав займатись уже на сьомій хвилині, коли контратака за участі Рафшорда в центральній зоні отримала розвиток у вигляді передачі до лівого флангу штрафного, звідки вже обвідний удар під дальню стійку завдавав Санчо. Легким у ногах був Юнайтед у ці хвилини, тож жодних сумнівів у додаткових голах із його боку не було.

Та й Тоттенгем, якщо вже говорити відверто, продовжував перебувати в не своїй тарілці, хоча й уникав жахливих провалів у захисті зразка розгрому від "сорок". Цього разу радше можна було говорити про недостатню спроможність команди Мейсона в атаці, бо коли не пішла гра в Рішарлісона, через якого планували будувати свої виходи "шпори", то й решта партнерів була змушена залишатись без м’яча в завершальній стадії.

Звичайно, моменти в господарів біля воріт де Хеа все ж таки мали місце, але наприкінці першого тайму Тоттенгем занадто захопився тиском на чужій половині, і потенційно гольовий постріл із лівого флангу штрафного від Першича, який прийшовся в де Хеа, раптово перетворився на аналогічний момент у Рашфорда вже біля протилежних воріт. І англієць не схибив. На цьому, як тоді здавалось, питання щодо переможця можна було знімати з денного розкладу.

Однак Юнайтед не був би самим собою зразка цієї весни, якби за нелогічних передумов не почав би вигадувати проблеми для власного захисту. Команда тен Гага вже за перших випадів суперників після перерви почала відчувати складнощі в захисті, а коли Тоттенгему навіть удалось влучити в поперечину зусиллями Ленгле на 48 хвилині, то цей кричущий сигнал узагалі виявився проігнорованим.

"Червоні дияволи" в підсумку пропустили вже за вісім хвилин за підсумком чергової флангової атаки суперників, яка цього разу завершилась відскоком під удар Порро в центрі штрафного, а той пробив у ближню до нього дев’ятку. Відповідати на це майже миттєво мав Бруну Фернандеш, проте карколомне прокидання поміж ніг Легле в центрі штрафного від португальця завершилось лише дзвінким влучанням у поперечину чужих воріт.

А потім почались ігри психологічного штибу, у яких команда тен Гага знову виявилась нездатною протистояти суперникам. Юнайтед утратив ініціативу, а біля його воріт почала з’являтись сила-силенна кількість загрозливих моментів, і тоді вже господарі мали хапатись за голову від власних проблем із відсутністю реалізації. Однак гості все ж таки догрались і до другого пропущеного, який їм забезпечив простріл Кейна з правого флангу на порожні ворота для Сона на 79 хвилині.

У наступному турі лондонський Тоттенгем зіграє в гостях у Ліверпуля, а Манчестер Юнайтед прийматиме бірмінгемську Астон Віллу.

Тоттенгем — Манчестер Юнайтед 2:2
Голи: Порро, 56, Сон, 79 — Санчо, 7, Рашфорд, 44

Тоттенгем: Форстер — Ромеро, Даєр, Ленгле — Порро (Данжума, 77), Скіпп, Гейб’єрг, Перішич (Девіс, 77) — Рішарлісон (Кулушевські, 61), Сон (Танганга, 87) — Кейн.

Манчестер Юнайтед: де Хеа — Ван-Біссака (Маласія, 71), Лінделеф, Шоу, Далот — Каземіро, Еріксен (Фред, 61) — Антоні (Веггорст, 72), Фернандеш, Санчо (Марсьяль, 61) — Рашфорд.

Попередження: Гейб’єрг — Ван-Біссака, Лінделеф