У рамках першого півфінального матчу Євро-2024 збірна Іспанії здобула перемогу над Францією (2:1).

Рахунок у матчі було відкрито на дев'ятій хвилині, коли Рандаль Коло Муані головою замкнув навісну передачу від Кіліана Мбаппе.

Потім на 21 хвилині іспанці зрівняли цифри на табло — Ламін Ямал покрутився біля штрафного майданчика французів і потім ідеально пробив у дальній кут обвідним ударом.

Через чотири хвилини Дані Ольмо підхопив м'яч у штрафному майданчику суперника і зробив чи то простріл, чи то удар — сфера від ноги Орельєна Чуамені залетіла у ворота.

Таким чином, Іспанія стала першим фіналістом Євро-2024 у Німеччині, де зіграє проти переможця пари Нідерланди – Англія. Фінал відбудеться 14 липня.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Іспанія — Франція у рамках півфіналу Євро-2024:

Іспанія — Франція 2:1
Голи: Ямал, 21, Ольмо, 25 -  Коло Муані, 9.

Іспанія: Сімон — Навас (Вівіан, 58), Фернандес, Лапорт, Кукурелья — Родрі, Руїс — Ямал (Торрес, 90), Ольмо (Меріно, 76), Вільямс (Субіменді, 90) — Мората (Оярсабаль, 77).

Франція: Меньян — Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес — Канте (Камавінга, 62), Чуамені, Рабьо (Грізманн, 63) — Дембеле (Жиру, 79), Коло Муані (Баркола, 63), Мбаппе.

Попередження: Навас, Ямал — Чуамені, Камавінга.