У ньому братимуть участь команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, команда Військового інституту КНУ ім. Т. Г. Шевченка, збірна журналістів України та команда Департаменту патрульної поліції.

Організатори: Федерація футболу України, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут та ІА "Центр новин".

Основна мета благодійного турніру: реалізація соціальних ініціатив, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які захищають цілісність України в зоні бойових дій на сході нашої держави.

Місце проведення: м. Київ, вул. Московська, 45/1. Акредитація для ЗМІ за телефоном 093 129 71 40 або centernewsua@gmail.com

Довідка: Кубок Захисника — щорічний турнір, який об’єднав між собою військових, учасників АТО, політиків та журналістів для допомоги дітям-переселенцям зі сходу України.

22 жовтня 2016 року на стадіоні "Локомотив" відбувся перший благодійний футбольний турнір "Кубок Захисника". У фіналі в серії пенальті збірна журналістів поступилася команді полку "Дніпро-1", який виграв Кубок Захисника-2016.

24 червня 2017 року відбувся Суперкубок Захисника між переможцем Кубку Ліги АТО, ФК Зеніт (Золотоноша), та переможцем Кубку Захисника-2016 — командою полку Дніпро-1 (Дніпро). Суперкубок Захисника виборола команда з міста Золотоноша.

20 жовтня 2017 року відбувся другий футбольний турнір «Кубок Захисника», в якому взяли участь шість команд. У фіналі з мінімальним рахунком команда Повітряних сил ЗСУ перемогла ФК Президентський полк.

Партнери і спонсори турніру: група компаній Сталекс та корпорація Оболонь і ФК Оболонь-Бровар.