У матчі, у якому кожній із команд потрібно було перемагати, на перший план вийшла суто боротьба.
Оболонь — Рух, фото УПЛ
11 травня 2024, 17:27
Київська Оболонь у своєму першому за тривалий час сезоні української Прем’єр-ліги бореться за виживання. Команда Валерія Іващенка не знайшла кращого часу для своєї серії з семи матчів без перемог, аніж наприкінці кампанії, тож її становище в турнірній таблиці погіршилось до того, що доводилось борсатись у зоні перехідних матчів. І оскільки переслідувачі вже також почали набирати очки, то "пивоварам" треба було якнайшвидше вирішувати власні завдання.
Але в двадцять сьомому турі національної першості в гості до Оболоні приїхав не менш умотивований львівський Рух, перед яким усе ще існували перспективи потрапити до єврокубків. Для цього треба наздоганяти дніпровський Дніпро-1, із чим команда Валерія Пономарьова могла впоратись і раніше, якби скористалась численними похибками конкурентів. Але "жовто-чорні" й самі були не без гріха, постійно втрачаючи дорогоцінні бали, тож від звітної гри їм також вартувало очікувати неприємностей.
Чого-чого, а моментів у цій грі було не так уже й багато для того, аби хоч трохи відповідати рівню розігріву перед головною подією всього другого кола чемпіонату. Командам було, що втрачати. А коли є, що втрачати, то ризикувати не дуже-то й хочеться. А крайній у цій історії хто в підсумку? Правильно, глядачі. На тому й розійшлись.
Що ж до гри, то передумови для захоплення контролю над м’ячем та просування його вперед були в обох команд. Однак це були не зустрічні курси, а просто інтервали активності. Рух був трохи більше цікавим на старті, але Пономарьов цього дня щось узагалі не поладнав із вибором форварда на вістря атаки, тому тільки довкола цієї позиції сплив два слоти для замін. Відповідно й моментів у "жовто-чорних" було не так уже й багато.
Усі вони прийшли після стандартів. На початку гри Слюсар невдало на ближній замкнув подачу з кутового на правому фланзі, а коли на другий тайм команди помінялись половинами, то в схожій ситуації Підгурський у цю ближню й поцілив ударом головою. І все. Більше в гостей ситуації гострих не було.
Оболонь тим часом розраховувала, що львів’яни десь помиляться, і можна буде цим скористатись. Але грубих похибок у команди Пономарьова, окрім незрозумілого моменту посеред першого тайму, коли дуже дальнім ударом у порожні ворота не влучив Краснопір, не було. Тому й гра виходила цілком спокійною. Але ж зачекайте! Обом командам треба було перемагати, чи не так? На жаль, це тільки в нас були такі передбачення щодо цієї гри.
У наступному турі київська Оболонь зіграє в гостях у полтавської Ворскли, тоді як львівський Рух прийматиме одеський Чорноморець.
Оболонь — Рух 0:0
Оболонь: Кичак — Косовський, Карась, Дубко, Осман — Чернов (Суханов, 65), Черненко, Мединський, Грисьо (Нагієв, 84) — Краснопір, Тарануха (Вишневський, 71).
Рух: Ледвій — Сич, Холод, Слюсар, Роман — Таллес (Федор, 70), Підгурський, Пастух — Квасниця (Непейпієв, 70), Карабін (Теслюк, 34, Притула, 76), Плюман (Руніч, 46).
Попередження: Косовський — Холод, Теслюк, Слюсар, Роман