Заява прес-служби ФФУ:

- Деякі засоби масової інформації з посиланням на анонімне джерело в неназваному футбольному клубі тиражують чутки про появу нової ідеї реформації українського професіонального футболу. Суть якої полягає у тому, щоб розпустити Прем’єр-лігу та забрати чемпіонат "під дах" ФФУ.

Навколо цих пліток вже зав’язалися гарячі дискусії, у яких охоче беруть участь не лише футбольні функціонери окремих клубів-членів Прем’єр-ліги, але й відповідальні працівники Об’єднання. Причому саме з вуст останніх злітають найбільш неймовірні сценарії розвитку подій, провокуючи футбольну громадськість на штучне нагнітання скандалу стосовно  віртуального конфлікту.

У цьому зв’язку варто нагадати, що з моменту оголошення про створення Прем’єр-ліги Федерація футболу України послідовно дотримується позиції толерантного ставлення до колективного рішення власників 16-ти професіональних клубів. Керівництво, апарат управління, структурні підрозділи  ФФУ ще на етапі підготовки установчих документів, а потім і після обрання в.о. президента Ліги надавали її працівникам необхідну практичну допомогу.

Тому історія наших прозорих стосунків, які базуються на засадах взаємоповаги, корпоративної етики та спільної відповідальності за розвиток вітчизняного футболу, не дає жодних  підстав для виникнення необґрунтованих підозр по відношенню одне до одного.

ФФУ задекларувала принцип невтручання у діяльність Прем’єр-ліги ще з перших кроків Об’єднання на шляху організації національного чемпіонату. За підсумками сезону-2008/09 можна по-різному аналізувати результати цієї самостійної роботи. Але у будь-якому випадку переоцінку своїх можливостей, або ж ревізію  статутних норм Ліги мають право робити лише її члени.

Якщо власники футбольних клубів дійдуть висновку про необхідність зміни формату функціонування Прем’єр-ліги, вони можуть звернутися із відповідною пропозицією до Виконкому ФФУ. Допоки таких ініціатив немає, усілякі розмови на цю тему, на думку федерації, є недоречними.