У рамках півфіналу плей-оф відбору на Євро-2024 національна збірна України у гостях здобула непросту перемогу над Боснією і Герцеговиною з рахунком 2:1 та отримала можливість позмагатися за путівку до Німеччини у вирішальному раунді проти Ісландії.

Підопічним Сергія Реброва мало що вдавалося в атаці протягом більшості ігрового часу — та ще й "синьо-жовті" пропустили на 57-ій хвилині непотрібний гол.

Втім, спочатку Роман Яремчук, який вийшов на заміну на 81-ій хвилині, зрівняв рахунок, вже на 88-ій хвилині форвард Валенсії асистував Артему Довбику, який і встановив підсумковий рахунок 2:1 на користь збірної України.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Боснія і Герцеговина — Україна у матчі плей-оф відбору на Євро-2024:

Боснія і Герцеговина — Україна 1:2
Голи: Матвієнко, 57 (авт.) — Яремчук, 85, Довбик, 88

Боснія і Герцеговина: Шехич — Ахмедходжич, Хаджикадунич, Колашинац — Дедич (Чівич, 67), Цимірот, Хаджіахметович, Крунич (Рахманович 90+2), Газібегович — Джеко, Демирович.

Україна: Лунін — Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Бражко (Яремчук, 81), Зінченко (Маліновський, 76) — Зубков (Гуцуляк, 76), Судаков, Мудрик — Довбик (Таловєров, 90+2).

Попередження: Колашинац, Газібегович, Ахмедходжич, П’янич — Матвієнко, Конопля, Яремчук